Automaty i maszyny do lodów - Deserlandia

  • Baner1
  • Baner pasmo
  • dozowniki
  • Serwis

Części zamienne - automaty i maszyny do lodów

Maszyny do lodów gałkowych i amerykańskich – przepis na sukces lodziarni

Biznes lodowy każdego roku działa coraz prężniej – z tego powodu im wcześniej przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu – tym lepiej. Większy wybór smaków i rodzajów lodów sprawia, że firma zyskuje zadowolonych klientów, którzy chętniej będą odwiedzać dany lokal. Z roku na rok, można zaobserwować rosnącą ilość miejsc, które oferują różne rodzaje lodów -przygotowywane według własnej receptury. Sama receptura jest oczywiście tajemnicą każdego z lokali, jednak maszyny do lodów naturalnych, czy maszyny do lodów amerykańskich są elementem niezbędnym dla każdej lodziarni, bez których produkcja tych lodów byłaby niemożliwa.

 

Maszyny do lodów naturalnych

 

Produkcja lodów gałkowych związana jest z koniecznością zakupienia maszyny do lodów naturalnych i akcesoriów związanych z jej działaniem. Oferowane przez naszą firmę maszyny do lodów gałkowych wyposażone są w pełni nowoczesne układy, dzięki którym możliwy jest proces chłodzenia (wodny lub powietrzny). Dzięki zastosowaniu elektronicznych podzespołów można na bieżąco monitorować pracę maszyny do lodów gałkowych. Wybranie konkretnego modelu maszyny powinno być uzależnione od warunków w lokalu – ilości dostępnego miejsca, jak również od faktu, czy lody sprzedawane będą wewnątrz lokalu, czy poza nim. Oferowane przez nas maszyny do lodów naturalnych z chłodzeniem powietrznym sprawdzają się bardzo dobrze podczas pracy na zewnątrz. Maszyny z systemem wodnym przeznaczone są do stałego dostępu do bieżącej wody – swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim wewnątrz lokali.

 

Maszyny do lodów gałkowych – jak działają?

 

Oferowane przez nas maszyny do lodów gałkowych zaopatrzone są w różne rozmiary cylindrów, aby każdy z klientów miał możliwość dopasowania odpowiedniego rozmiaru do swoich potrzeb – oferujemy cylindry od 3 do 20 litrów. Cylinder w maszynie umieszczony jest poziomo lub pionowo – w nich zachodzi proces zamarzania do temperatury -12 stopni. Każdy z cylindrów jest zaopatrzony w ślimaka oraz noże – to właśnie od nich w głównej mierze uzależniona jest jakość powstających lodów.

 

Maszyny do lodów naturalnych

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dopasowujemy oferowane przez nas maszyny do indywidualnych potrzeb klientów. Nasi klienci, decydując się na zakup lub wynajęcie maszyny do lodów gałkowych, zyskują dodatkowo obszerny pakiet usług dodatkowych. Oferujemy możliwość dowiezienia wybranego automatu we wskazane przez klienta miejsca. Na miejscu dokonujemy instalacji urządzenia, jak również szkolenia dla personelu z zakresu obsługi automatu. Nasi klienci wraz z wyborem maszyny do lodów naturalnych otrzymują odpowiednią gwarancję oraz usługi serwisowe. Każdy z oferowanych przez nas automatów poddajemy okresowym przeglądom. Ponadto, jeżeli nasi klienci potrzebują miejsca magazynowego na przechowanie urządzenia w okresie zimowym, udostępniamy im naszą powierzchnię magazynową w firmie.

W przypadku jakichkolwiek pytań - zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą – telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.

© 2014 Automaty do lodówGoogle+ | Projekt i wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.