Części

Części do automatów i maszyn do lodów

Automaty do lodów włoskich i amerykańskich są popularnymi urządzeniami, które pozwalają na rozszerzenie oferty lokali gastronomicznych oraz sezonowe zarabianie pieniędzy. Jak większość maszyn i urządzeń, czasami ulegają one awariom i wymagają napraw. Niezbędne części do maszyn do lodów znajdziesz w naszej firmie.

Oferujemy bogaty wybór części

Jako specjaliści w dziedzinie sprzedaży, wynajmu i serwisowania automatów do lodów i innych mrożonych deserów, równolegle ze sprzedażą, prowadzimy też bazę produktów zamiennych, którą systematycznie uaktualniamy. W jej asortymencie znajdziesz wszystkie niezbędne części do automatów do lodów, które na bieżąco sprowadzamy do magazynu firmy.

Poszukujesz elementu, którego nie znalazłeś w ofercie? Skontaktuj się z nami, a sprowadzimy go dla Ciebie w możliwie najkrótszym czasie.

Co nas wyróżnia?

Na rynku działamy od wielu lat, zdobywając doświadczenie w dziedzinie sprzedaży, obsługi i serwisowania maszyn do mrożonych deserów oraz dyspenserów do napojów. Nasze doświadczenie pozwala nam oceniać, jakie części do maszyn do lodów ulegają awariom i są niezbędne do przywrócenia sprawności urządzenia.
 
Gwarantujemy Ci przede wszystkim:

  • dostęp do bogatej oferty części zamiennych,
  • możliwość zamówienia każdego detalu na telefon,
  • błyskawiczny termin realizacji zlecenia,
  • profesjonalną obsługę i doradztwo.

Poszukujesz części do automatów do lodów, które pozwolą przywrócić sprawność Twojego urządzenia? Znajdziesz je w naszej bazie lub zamówisz, a my sprowadzimy ją dla Ciebie najszybciej, jak to możliwe!

Czekamy na twoje zamówienie!

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 11.00 będą realizowane tego samego dnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 732 885 000 oraz mailowo pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.