Serwis

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w naprawie automatów do lodów co gwarantuje profesjonalną i rzetelną obsługę każdego sprzętu. Nasz prężnie działający serwis automatów do lodów to setki naprawionych maszyn dla wydajnego działania Państwa firmy. Aby nie powodować przestojów w jej funkcjonowaniu, zalecamy nie tylko działania naprawcze, ale również prewencyjne. Zaawansowana diagnostyka to również część oferty, którą świadczymy, jako serwis automatów do lodów. Jeżeli jednak staną Państwo w obliczu niespodziewanej awarii, która uniemożliwi korzystanie z maszyny, oferowana przez nas naprawa automatów do lodów pomoże rozwiązać problem i ocenić zakres niezbędnych do wykonania prac. Wiemy, jak istotny w przypadku usterki jest czas reakcji, dlatego gwarantujemy szybki i sprawny serwis automatów do lodów polskich i zagranicznych producentów.

Naprawa, serwis automatów do lodów

Oferujemy Państwu dostęp do oryginalnych części zamiennych wiodących producentów automatów do lodów.

Do podstawowych świadczonych przez nasz serwis automatów do lodów należą m.in.:

  • pełna obsługa gwarancyjna jak i pogwarancyjna oferowanych przez nas urządzeń
  • przeglądy okresowe sprzętu
  • naprawy bieżące z dojazdem do klienta
  • regeneracja świdrów, przekładni itp.
  • doradztwo przy zakupie urządzeń na rynku pierwotnym i wtórnym
  • szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji sprzętu skierowane dla Państwa personelu
  • profesjonalny i bezpieczny transport automatów do lodów
  • zimowe przechowywanie urządzeń.

serwis maszyn do lodów

Oferowany przez nas serwis automatów do lodów charakteryzuje się wysoką jakością wykonania przy zachowaniu konkurencyjnych cen i krótkich terminów realizacji. Naprawa automatów do lodów z naszą pomocą to gwarancja zadowolenia. Wiele usterek można bowiem usunąć bez konieczności kosztownej wymiany całego urządzenia. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania, nasi fachowcy dotrą do wskazanego miejsca, aby ocenić zakres niezbędnych do wykonania prac i przedstawić szacunkowy kosztorys.

tel. 600 881 985.
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.