Leasing

Leasing automatów i maszyn do lodów

Produkcja mrożonych deserów i lodów to okazja do rozszerzenia oferty menu Twojego lokalu, ale też możliwość sezonowego zarabiania pieniędzy, jako dodatkowej oferty sklepu spożywczego czy stacji benzynowej. Oferujemy Ci leasing maszyn do lodów, dzięki któremu więcej zarobisz w sezonie bez potrzeby jednorazowego inwestowania dużej gotówki.

Posiadamy sprawdzony, markowy sprzęt

Urządzenia do produkcji lodów, bitej śmietany, shake’ów czy mrożonego jogurtu, które znajdziesz w naszej ofercie to wyłącznie markowe produkty, wyróżniające się wysoką jakością i niezawodnością, jaką gwarantują nowoczesne technologie.

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w sprzedaży automatów do lodów, ale również oferuje korzystny dla Ciebie leasing, a wraz z nim wszystkie usługi, które standardowo otrzymujesz podczas zakupu. Planujesz rozszerzenie oferty gastronomicznej Twojego lokalu? A może poszukujesz pomysłu na dodatkowe zarabianie pieniędzy? Korzystając z naszych maszyn do lodów będziesz produkować lody włoskie, amerykańskie, napoje mrożone i inne desery.

leasing automatów do lodów

Proponujemy korzystne warunki leasingu

Jeśli interesuje Cię leasing naszych automatów do lodów, zagwarantujemy korzystne warunki umowy. Dzięki naszej ofercie, nie musisz od razu inwestować w kosztowną maszynę. Podpisując umowę, płacisz co miesiąc określoną ratę, jednocześnie korzystając ze sprzętu oraz naszego wszechstronnego serwisu. Decydując się na tę formę współpracy, przetestujesz funkcjonalność urządzenia i przekonasz się, czy przynosi Ci ono zyski.

Planujesz sprzedaż lodów z automatu, shake’ów czy mrożonego jogurtu, a nie dysponujesz gotówką na zakup urządzenia? Wybierz nasz leasing, by poznać wszystkie korzyści.

W przypadku zainteresowania taką formą finansowania zakupu maszyny, prosimy o kontakt z naszą firmą pod numerem telefonu: 732 885 000.

leasing maszyn do lodów