O nas

Kim jesteśmy?

Maszyny do lodów i deserów to domena, w której specjalizujemy się od wielu lat. Dobierajmy i pośredniczymy w sprzedaży, zakupie oraz dzierżawie sprzętu do ich wytwarzania. Jako specjaliści, nie tylko umożliwimy Ci wejście w posiadanie takiego urządzenia, ale też zapewnimy jego serwis, jeśli zawiedzie.

Poza sprzedażą i dzierżawą automatów do lodów, prowadzimy systematycznie uaktualnianą bazę części zamiennych. Dlatego zawsze znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Brakujące w ofercie podzespoły sprowadzamy na indywidualne zamówienie. Zamawiając nowe lub używane maszyny w naszej firmie, możesz liczyć na przeglądy gwarancyjne, naprawy w przypadku awarii oraz przechowywanie w okresie zimowym.

używane automaty do lodów

Używane automaty do lodów

Produkcja lodów może być ciekawym pomysłem na biznes, albo sposobem na urozmaicenie oferty Twojej restauracji, kawiarni czy sklepu spożywczego. Jeśli zastanawiasz się nad taką możliwością, z pewnością zainteresują Cię nasze automaty do lodów oraz innych mrożonych deserów.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Maszyny do lodów, jakie znajdziesz w naszej ofercie to nie jedyna propozycja, dzięki której zmienisz lub urozmaicisz swoją ofertę gastronomiczną. W sprzedaży i do wynajmu posiadamy też inne urządzenia, które pozwolą Ci rozszerzyć ofertę gastronomiczną o nowe rodzaje deserów. Proponujemy między innymi nowe oraz używane:

Poza urządzeniami, w ofercie posiadamy też akcesoria do maszyn oraz opakowania jednorazowe do serwowania lodów i deserów.

nowe automaty do lodów

Proponujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Sprzedaż nie jest jedyną formą, współpracy, dzięki której wyposażysz swój lokal lub sklep w automat do produkcji deserów. Oferujemy zarówno nowe, jak i używane maszyny do lodów. Dzięki temu dostosujesz swój wybór do możliwości finansowych i potrzeb swojej firmy lub lokalu. Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży, jak i w dzierżawie sprzętu.

Rozszerzając ofertę i dostosowując ją do potrzeb klientów, umożliwiamy również zamianę posiadanych automatów na nasze urządzenia firmowe, a także prowadzimy skup urządzeń.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i dowiedz się więcej!

maszyny do lodów używane